50 відтінків корупції

Погано, коли у країні корупція. Страшно, коли останнє корупціонери збирають з тих, у кого ситуація найскрутніша. Жахливо, коли нікому на це скаржитися й ніхто з організаторів за скоєне не відповість. А саме така ситуація складається у Знам’янській обласній бальнеологічній лікарні з благословення перших осіб нашої області.

КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради для багатьох людей є останньою надією повернути здоров’я і жити повноцінним життям. Тут лікують навіть безпліддя, травми хребта та хвороби шкіри, проводять нейрореабілітацію, використовуючи найсучасніші методики лікування.

І погіршує враження від цього закладу тільки одне — вартість лікування у ньому. Ну, ще той факт, що за процедури лікарня отримує оплату двічі — і від пацієнтів, і від Національної служби здоров’я. Тобто люди, перед якими постає перспектива інвалідності або ж яким вже встановлено інвалідність, намагаючись хоч якось підтримати своє здоров’я, повинні заплатити за те, що вже оплачено державою за рахунок платників податків!

Якщо вірити направленому в Офіс Президента листу М.П.Осадчука, то корінь зла — Юрій Петрович Григораш, колишній очільник лікарні, а нині — заступник директора закладу.

Коли люди говорять про корупціонерів на місцях, вони рідко думають про те, звідки той корупціонер взявся? Є два шляхи — або люди самі ж обрали, або хтось призначив.

У нашому випадку Юрія Григораша призначив особистим розчерком пера Олександр Чорноіваненко перед своїм звільненням з посади голови обласної ради. Прихильність Олександра Чорноіваненка до цього управлінця пояснюється не тільки особливою здатністю до вирішення господарчих завдань (як красиво можна назвати корупцію з відкатом благодійнику!), але й партійною приналежністю Юрія Петровича, який очолював Знам’янський осередок Блоку Юлії Тимошенко.

І два роки пан Григораш активно господарював, доки колектив не почав бунтувати й погрожувати масовим звільненням, про що у вже згаданому листі було повідомлено Офіс Президента. І тоді Юрій Петрович вимушено поступився місцем Юрію Юрійовичу Вісяникову — представнику тієї ж політичної сили, очільнику Знам’янської міської організації БЮТ.

Внесла цю посаду на розгляд обласної ради голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, а організував потрібне голосування партнер в ОДА Олександр Чорноіваненко, який має чималий вплив в обласній раді і навіть претендував на посаду голови облради.

Тепер зрозуміло, чому колектив лікарні правду шукав аж в Офісі Президента?

В яку суму для області обійдеться подальше господарювання представників від БЮТ — і кого електорат призначить винним за відсутність реалізацій обіцянок Президента?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.