Аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 35 мільйонів грн

Протягом десяти місяців нинішньоо року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на понад 510 млн грн.

Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат 35,4 млн грн. Через упроваджені об’єктами контролю пропозиції, за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на  понад 20 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами ревізій та аудитів прийняли 39 управлінських рішень, повідомили у відомчій пресслужбі.

За вчинені фінансові порушення 105 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної,  9 – до матеріальної, 1 особу звільнено із посади. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано 20 заходів впливу: в 1 випадку застосовано фінансові санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань, у 2 – прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, ще в 1 – призупинено бюджетні асигнування, у 8 – зупинено операції з бюджетними коштами, а також у 8 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 430 млн грн.

На розгляд правоохоронним органам передано 25 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.