Британська рада підтримала проєкт Молодіжної ради Кропивницького

У  вересні поточного року представниці Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради Вікторія Поліщук та Ірина Мунтян брали участь у тренінговій програмі “Партнерство та адвокація для молодіжних рад” для молодіжних рад з усієї України. Це була чудова можливість не лише прокачати свої знання, а й втілити у життя ідеї, які принесуть сталі зміни у громаді.
Програма включала два триденних онлайн-тренінги “Проєктний менеджмент та комунікація: як молоді втілювати зміни” і “Партнерство та адвокація: дієві рецепти для молодіжних рад”.
Після навчання відбувся конкурс адвокаційних проєктів з призовим фондом для проєктів-переможців у розмірі до 20 тисяч гривень.
Молодіжна рада Кропивницького подала на конкурс проєкт “Лапа добра – молодіжна адвокаційна кампанія”, який має на меті формування дієвого програмового зоозахисного документу через оновлення чинної Програми регулювання чисельності безпритульних тварин задля зменшення кількості безпритульних тварин у Кропивницькому та залучення молоді громади до зоозахисного волонтерства.
Комісія, яка розглядала заявки від молодіжних рад з усієї України, високо оцінила проєкт кропивничанок. Він потрапив до трійки лідерів серед 25-ти поданих.
У плані адвокаційної кампанії є проведення круглого столу за участі представників зоозахисних громадських організацій та влади, внесення дієвих змін у Програму регулювання чисельності безпритульних тварин, відвідування притулку для тварин “Щасливий пес” разом з депутатами міської ради та молоддю.
Проєкт буде втілюватися з грудня цього року і до кінця листопада наступного.