Будинок-привид у Благовіщенському

Про це  повідомила місцева жителька Ніна Василівна, яка, разом з сусідами намагається добитися від місцевої влади можливості зареєструватися у власному житлі.

Жителі будинку отримали у 2013 році від міської влади дозвіл переобладнати колишній дитячий садок під квартири. Хто мав бажання викупив квартири та почали робити в них ремонт власними силами.

В мене троє дітей, ми отримали трикімнатну квартиру, площею 60 кв. м і все зробили  “з нуля”, адже не було ні вікон, ні дверей. Переїхали ми туди в 2013 році, нам провели світло і всі комунікації. Але єдине – ми не мали прописки. Як обіцяла влада – це можна буде зробити, коли вже всі заселяться і будинок повністю буде зданий в експлуатацію. Тут трапилася біда-чоловік помирає, а мені віднімає зовсім ногу і терміново потрібна була операція. Я її зробила. Прописку я мала у селі Шамраївка, але хатину ми продали, коли мені потрібні були гроші на операцію. Я залишилася без прописки з літа і зверталася безліч разів до міської влади, платила за документи. Всі комунальні послуги в мене також оплачені”.

Жінка пережила складну операцію і наразі мешкає в сина в Одесі, але скоро їй потрібно повертатися додому, а без прописки навіть з пенсією буде проблема.

Деякі мешканці нашого будинку бізнесмени, які собі роблять якісь перестройки. Я ж зробила собі гараж, кухню по всіх проектах.  Мені тепер квартиру неможна навіть продати. І не я одна  така – у нас є сусід, який перекупив квартиру поруч, але йому не дають провести світло, бо немає документів. А документи будуть коли здадуть будинок, а він не здається, тому що вони постійно щось придумують. Перепродують квартири комусь, навіть начальник БТІ не знає нових власників”.

Пані Ніна зверталася у міську раду до адвоката Євгенії Анікеєнко, але там на її дзвінки не відповідають.

Зараз вже інший мер Віталій Довгополий, але нічого не рухається, а почалося все ще при попередньому мерові 8 років тому. Вони створили кооператив “Граніт” і там директором став Євген Козлик. Вони все блокують і не дають нічого зробити. Окрім того вони погрожують, що хто буде жалітися, то будинок відключать від світла”.

У будинку проживає близько 10 осіб, положення яких наразі незрозуміле. Подальшу ситуацію будемо з`ясовувати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.