Чому чверть обласних БЮТівців колишню владу

Про яке оновлення та очищення влади, про яку антикорупційну стратегію може йти мова, якщо Марія Чорна не приховує плідної співпраці з очільником БЮТ в області Олександром Чорноіваненком ?

Досі не зрозуміло чому саме на Кіровоградщині до влади впевнено крокують представники БЮТ. ІПри тому – ажніяк не найбільш принципові представники цієї політичної сили.

Є у Голованівську така родина — Чушкіни. Олексій Чушкін є очільником районного осередку БЮТ, проте його головною перевагою для утримання на керівних посадах є певна безпринципність та дружина — редакторка місцевої газети.

Безпринципність проявляється в тому, що Олексій Чушкін (тоді голова райради) під час Революції Гідності 24 січня 2014 року підтримав звернення Голованівської райради до Президента Януковича, що став в майбутньому втікачем.

Наявність у родині Чушкіних власного видання дозволяє маніпулювати свідомістю місцевого населення, адже Надія Чушкіна і директор ТОВ «Вісник Голованівщини», і засновник. І Чушкіни радісно користуються можливостями газети — друкують неправдиві результати соцопитувань перед виборами, відповідно до яких лідером президентських перегонів, звичайно, є Юлія Тимошенко, звертаються до виборців, чесно кажучи в зверненні, що звертаються за один день до чергових місцевих виборів, критикують (не від свого імені, звичайно) політику команди Володимира Зеленського, мовляв, бідні люди ні заробити, ні вижити не можуть, доки урядовці жирують.

Кому віддана обласна команда Президента на Кіровоградщині?

За матеріалами Новини Кіровоградщини

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.