Чому облавтодор не платить зарплату

П’ять місяців не виплачують заробітну плату працівникам Лелеківської філії дорожньо-експлуатаційної дільниці, що у Кропивницькому. Пів сотні людей заборгували понад півтора мільйона гривень. Це інформація від голови профспілки філії Ольги Кравченко.

Кіровоградському облавтодору підпорядковуються 12 філій дорожньо-експлуатаційної дільниці. Скільком та скільки заборгували зарплату, керівник підприємства Ігор Ісаєнко сказати не зміг. Телефоном розповів, що знає про зарплатні борги, і що вони є не на всіх філіях:

Не можу сказати, яка саме заборгованість у філіях. Це питання необхідно піднімати в бухгалтерії. Ситуація виникла через податковий борг, яки має облавтодор. А підприємства, які мають податковий борг, не мають права брати участь у тендерах державних закупівель. Тому ми залучали приватні підприємства, які нам віддавали на субпідряд обслуговування доріг. Заборгованість же виникла, бо не було державного фінансування. Коли держава розрахується з генеральними підрядниками, ті розрахуються з нами, а ми вже виплатимо борги”.

За словами Ігоря Ісаєнка, з працівниками частково розрахуються протягом двох тижнів, повністю – до кінця року. Розмова відбувалась 29 листопада. За три дні він не знайшов часу, щоб зустрітись зі знімальною групою Суспільного. Казав, що занятий, перебуває у відрядженнях чи на нарадах.