Для Кіровоградської області розроблятимуть новий бренд

Про це під час відповідного засідання розповіла голова обласної адміністрації Марія Чорна. Що це таке, які бренди мають інші регіони, та які ідеї для розробки мають наразі?

Бренд – це суміш почуттів, спогадів та емоцій, які виникають у людини під час згадки про об’єкт брендування, розповіла на засіданні начальниця управління комунікації з громадськістю та інформації Наталія Кириченко. “Ми звикли до того, що бренди мають продукти. Згадаймо відомий бренд напою, салоган якого “Свято наближається”, червоний колір – ми згадуємо відповідний настрій, в уяві постає відповідна картинка – це все – завдяки бренду. Бренди регіонів – це історія про міжрегіональні відмінності та ідентичності, інструмент формування упізнаваності території, це ідея, яка має об’єднати жителів області, також, це економічний чинник, який допоможе розвивати промислову та туристичну галузь”, – сказала Наталія Кириченко.

Бренд містить три ключові елементи:

  • зображення із символами, з якими асоціюють територію,
  • розроблений спеціально колір, бо кожен має свій психологічний вплив на людину та унікальний шрифт,
  • слоган.

Почати розробку бренду Кіровоградщини планують зі збору ідей від усіх охочих. Для цього створили канали у месенджерах Телеграм та Вайбер. Тут збирають ідеї з трьох питань: з чим асоціюється регіон, що є його символом та можливий салоган.

Канали в мессенджерах працюють, тож на засіданні розповіли, які ідеї пропонують дописувачі.

З чим асоціюється Кіровоградська область?

Степовий край, родючі поля, родючі чорноземи, золота пшениця, степова Еллада, сільське господарство, центр України, тюльпани в парку, чотири райони області, театр, хутір Надія, скіфи, трипільська культура, родина, добрі та щирі люди.

Символи

Соняшник з бджолами, земля до обрію, вінок з колосків, колос і меч, сокіл і меч, театр, степовий орел, скіфський орел, символи трипільської кераміки.

Слоган

Мандруй до серця України, театральна столиця, серце України, з нашої області починається життя, всюди добре а у нас найкраще, з добром до людей.