Двоє вчителів з Кропивницького стали півфіналістами Global Teacher Ukraine 2021

Сергій Лавров та Сергій Колісніченко потрапили до ТОП-50 вчителів національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine 2021.

Про це йдеться на сайті премії.

З 3273 анкет, 1870 номінацій оголосили  50 імен півфіналістів національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine 2021. Серед них є вчителі з Кропивницького.

Сергій Лавров

«Виховання толерантності і водночас непримиримості з несправедливістю — мої основні вимоги до випускників».

Предмет: фізкультура

Навчальний заклад: комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Разом зі своїми учнями пан Сергій перемагає на чемпіонатах України з футболу, обговорює проблеми здорового способу життя на обласному телебаченні та з’являється на шпальтах десятків фахових журналів. У 2020-му півфіналіст долучився до написання програми з фізкультури для НУШ і реалізував проєкт від Фонду Кличко. За 28 років викладання вихованці педагога пробігали півмарафони, підкорювали чемпіонати Європи та світу з боксу та ставали майстрами спорту з пляжного волейболу.

Сергій Колісніченко 

«Як не може бути в природі двох абсолютно однакових людей або світанків, так само не може бути двох однакових уроків. У своїй різноманітності та унікальності і ховається рецепт постійного свята знань, свята життя, свята відкриттів для кожного учня та вчителя».

Предмети: всесвітня історія, історія України

Навчальний заклад: комунальний заклад «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького»

За 15 років роботи у школі 32 учні пана Сергія стали переможцями районних олімпіад, а 12 — лауреатами обласного етапу. Його випускники працюють у НАБУ, є офіцерами Збройних сил України та державними нотаріусами. Водночас найбільше педагог пишається тим, що вміє навчати школярів вчитися упродовж життя, зокрема за допомогою авторських настільних ігор та вишкільних таборів.