Екс-голова Кіровоградської ОДА пригрозив “несподіваними викриттями”

Колишній голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, якого у червні 2020-го року затримали за підозрою в хабарництві, пригрозив “несподіваними викриттями”.

Про це він написав на своїй персональній сторінці у мережі facebook,.

“Півтора роки тому я поїхав до Києва на нараду. Зі ЗМІ я дізнався, що виявляється мене в цей же день нібито спіймали на хабарі у Кропивницькому, хоч мене там навіть і не було. Лише через кілька місяців стало відомо про змову місцевих князьків з продажними силовиками, які організували всю цю справу, щоб викинути мене зі своєї області. Оскільки їм усім я перекрив корупційні канали”, – зазначає Андрій Балонь.

Як зазначає екс-голова Кіровоградської ОДА, він півтора роки “мовчки працював і з’ясовував до деталей як вони все організували”.

“Тепер я буду відновлювати своє чесне ім‘я, а паралельно – вимагатиму притягнути до відповідальності винних. Нарешті 20 жовтня починається судове слухання моєї справи. Справи, за якою я запрошую спостерігати усіх”, – пише А. Балонь.

І додає про нібито сфабриковані й знищені докази, політичну доцільність, піар, а також про вплив “корумпованих князьків” на державні органи”, не конкретизуючи кого саме має на увазі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.