Як отримати рецепт на інсулін

У Кіровоградській області 6 307 пацієнта з діабетом, станом на кінець 2020 року за даними Державного експертного центру.

Щоб з 1 жовтня вже отримувати інсуліни за програмою “Доступні ліки” пацієнту з діабетом потрібно відвідати ендокринолога. Це необхідно для того, щоб лікар створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я.

В індивідуальному плані ендокринолог фіксує встановлений діагноз та призначення інсуліну із визначенням типу, виду та дозування. На основі індивідуального плану лікування буде формуватися електронний рецепт на препарати інсуліну.

Індивідуальний план лікування пацієнта складає виключно ендокринолог, який приймає амбулаторно. Не сімейний лікар і не ендокринолог стаціонару. Не потрібно чекати 1 жовтня – лікарі-ендокринологи вже мають можливість складати такі плани.

На 9 вересня лікарі-ендокринологи Кіровоградської області створили індивідуальні плани лікування для 581 пацієнта з діабетом.

Загалом в медзакладах області працює 43 лікаря-ендокринолога, які зареєстровані в Електронній системі охорони здоров’я.

Важливо, що повторний рецепт зможе також виписати й сімейний лікар. І це полегшує доступ пацієнта до необхідного лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.