Хто отримає додатковий фінансовий ресурс у Кропивницькому

18 листопада під головуванням депутата Кропивницької міської ради Дмитра Бірця пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики.

Предметом розгляду комісії стали 20 проєктів рішень, більшість з яких стосується перерозподілу бюджетних коштів у зв’язку з необхідністю їхньої економії чи іншими об’єктивними причинами по галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

Так, зокрема понад 10 мільйонів гривень невикористаних бюджетних призначень планується перенаправити на потреби КП “Теплоенергетик”. Як пояснив начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, це кошти, які мали бути освоєні на дорожні роботи та житловий фонд, але у зв’язку із температурним режимом певні види дорожніх робіт уже не можна виконувати.

Частина субвенції, яку мало отримати місто з обласного бюджету, а саме 2,7 мільйона гривень буде направлена на закупівлю обладнання для приймального відділення лікарні швидкої медичної допомоги – із таким клопотанням звернулася обласна рада до міської влади. Члени комісії підтримали відповідний проєкт рішення.

Члени комісії погодили проєкт рішення про виділення додаткового фінансового ресурсу у розмірі 246 тисяч гривень, яких потребують комунальні спортивні заклади обласного центру через здорожчання енергоносіїв.

Підтримали вони і виділення коштів на реалізацію завдань Програми розвитку земельних відносин у місті Кропивницькому на 2020-2022 роки, а також виділення допомоги територіальним підрозділам МВС для побутового оснащення та забезпечення паливно-мастильними матеріалами в рамках Міської програми профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто”.