Кропивничанина викрили на контрабанді

Уродженець Кропивницького попався на контрабандi: з Польщi в Україну чоловiк намагався завезти наркотичнi засоби та прекурсори в особливо великих розмiрах.

Про це повiдомляє з посиланням на вирок Ленiнського районного суду.

Обвинувачений з 1 по 4 червня 2021 року був у Польщi. В рiзних аптеках Люблiна придбав 50 пігулок Tramal Retard-100, що мiстять наркотичний засiб трамадол, обiг якого обмежено. Також чоловiк купив 802 пігулки, якi мiстять псевдоефедрин, вiднесений до прекурсорiв. Поклав пігулки серед особистих речей в наплiчник та планував перевезти в Україну з приховуванням вiд митного контролю. Потiм хотів повернутися додому в Кропивницький i там збувати товар наркозалежним. У зонi митного контролю мiжнародного автомобiльного пункту пропуску “Ягодин” Волинської митницi спiвробiтники УСБУ знайшли i вилучили забороненi речовини.

Як пояснив сам обвинувачений, у 2021 роцi поїхав працювати до Польщi, однак, там йому вiдмовили у працевлаштуваннi. Чоловiк прочитав в iнтернетi, що можна купити у Польщi забороненi речовини та продати наркозалежним через телеграм. Хотів заробити, тож узяв у борг гроші та купив прекурсори, якi є у вiльному продажi. Таблетки з трамадолом придбав для себе, оскiльки у нього хвора спина.

За цим фактом розпочали кримiнальне провадження. Чоловiка засудили до позбавлення волi на строк п’ять рокiв iз конфiскацiєю майна. Вiдповiдно до ст. 75 КК України, звiльнили вiд вiдбування покарання, з випробуванням строком на три роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.