Кропивницьким вакцинальним бригадам передали ноутбуки 

Під час щопонеділкової апаратної наради Кропивницький міський голова Андрій Райкович наголосив на необхідності забезпечення додатковим комп’ютерним обладнанням міських пунктів вакцинації від COVID-19.

Аби процес імунізації відбувався ефективніше та швидше, медики потребували додаткових комп’ютерів. На заклик одразу відгукнувся ТДВ «М’ясокомбінат» Ятрань».

2 листопада начальник відділу матеріально-технічного забезпечення підприємства Дмитро Бірець передав педіатрам КНП ЦПМСД №1, що входять до складу вакцинальних бригад, у користування чотири ноутбуки.

“Усі знаємо, якою підступною та смертельно небезпечною є коронавірусна хвороба, особливо штам «Дельта». Те, що містяни зрозуміли важливість вакцинації від неї – дуже важливо. Водночас розуміємо, яке навантаження нині отримали медичні працівники Щоб трохи полегшити їх роботу та пришвидшити процес вакцинації ми і передали  медикам необхідні ноутбуки. Головне, щоб всі наші містяни були здоровими”, –зазначив Дмитро Бірець.

Медичні працівники подякували колективу підприємства за підтримку та запевнили, що і надалі робитимуть усе, від них залежне, аби вакцинальна кампанія у Кропивницькому тривала за планом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.