Квінта Агро відкрила офіс Massey Ferguson у Кропивницькому

Офіційний дистриб’ютор техніки Massey Ferguson компанія «Квінта Агро» 4 листопада 2021 р. відкрила новий сервісний центр та офіс у м. Кропивницький. Також у цей день дистриб’ютор відзначив річницю відкриття компанії.

Відкриття масштабного дилерського центру в Кропивницькому для нас є подією, ми цього давно чекали. «Квінта Агро» — цікавий, надійний партнер. Як результат, ми вже бачимо відкриття цього сервісного центру. Ті, хто купував техніку Massey Ferguson в Кіровоградській області, давно очікували на надійну підтримку: наявність запчастин та обізнаних сервісних інженерів. Це все зараз уже є в регіоні з приходом «Квінти Агро» і відкриттям сервісного центру, – повідомив Антон Костирко – директор з маркетингу в Східній Європі компанії AGCO.

У свою чергу керівник з продажу сільгосптехніки «Квінта Агро» Андрій Наконечний розповів, чим буде корисна нова сервісна зона для клієнтів їхньої компанії.

Сервісна зона обладнана так, щоб ми могли розібрати будь-яку техніку до болтика, відремонтувати її та зібрати, включаючи ремонт двигунів, коробок передач, бортових систем, електричних частин, тобто абсолютно повний ремонт. Що стосується запасних частин, то ми маємо величезний розподільчий склад, а також склади і в Кропивницькому і в Миколаєві, тобто свої склади наявність запчастин на яких ми підтримуємо постійно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.