Міськрада підвищить вартість місячної оренди нерухомого майна

Проєкт рішення, щодо встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб розглянули депутати міської ради – члени постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики вчора, 8 листопада.

У проєкті рішення, зокрема, йдеться, що мінімальна місячна вартість 1 м² загальної площі для  некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб встановлюється на рівні 14 грн. 70 коп.; для провадження виробничої діяльності — 29 грн. 40 коп.; і для іншої комерційної діяльності — 44 грн. 10 коп.

Проєкт рішення ще буде виноситися для погодження  на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Разом з тим, бюджетна комісія погодила низку рішень, щодо фінансових уточнень для низки програм соціального спрямування, зокрема про додаткову потребу в коштах для галузі охорони здоров’я, про внесення змін по Програмі розвитку місцевого електронного урядування  та по Програмі запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків  і підтримали затвердження Програми територіальної оборони та підтримання постійної мобілізаційної готовності міста Кропивницького на 2022-2024 роки.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.