На Кіровоградщині запрацює єдиний додаток “Смарт Регіон”

За інформацією директорки департаменту жилого-комунального господарства Кіровоградської ОДА Ольги Довжук, вказаним меморандумом передбачалось створення мобільного додатка “Смарт Регіон”.

Зважаючи на основні завдання і цілі, які визначені “Стратегією – 2027” у Кіровоградській області, розвиток та впровадження айті-технологій та інновацій в систему управління та інфраструктуру життєдіяльності є одним з індикаторів досягнення сталого розвитку територій. Тож створення єдиного додатку для всіх надавачів житлово-комунальних послуг стало питанням часу, – говорить Ольга Довжук.

Після підписання меморандуму розробник безкоштовно створив додаток “Смарт Регіон”. В ньому можна не лише отримати стандартний доступ до особових рахунків, а й до всіх послуг, пов’язаних із адресою – зв’язок з обласною чи міською радою, список всіх комунальних послуг з можливістю їхньої оплати тут же у декілька кліків.

Чудово, що громадам та підприємствам не треба виділяти жодної копійки для приєднання до проєкту, – зазначає директорка департаменту ЖКГ. – Крім того, залучили Гарячу лінію голови Кіровоградської ОДА та Центр надання адміністративних послуги Кропивницького. Меморандум підписали також міська рада міста Кропивницького, ЦНАП, ОКВП “Дніпро – Кіровоград”, ПрАТ “Кіровоградобленерго”, “Кіровоградська обласна енергетична компанія”, “Кіровоградгаз”, газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, КП “Теплоенергетик”.

Мобільний додаток уже створений, наразі він проходить завершальний етап внутрішнього тестування і вже доступний на платформах Google Play та App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.