На посаду в Кіровоградській ОДА претендує хабарниця

У Кіровоградській облдержадміністрації на одну з керівних посад претендує особа, яка у минулому мала проблеми з законом.

Про це повідомляється  з посиланням на реєстр НАЗК.

Так, 23 жовтня Тетяна Хачатурян подала декларацію кандидата на посаду заступника начальника управління — начальника відділу аудиту, контролю та управління ризиками управління внутрішнього аудиту Кіровоградської ОДА

Тетяна Хачатурян обіймала посаду начальника відділу Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА, з якої була звільнена після пред’явлення обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, у 2018 році Тетяну Хачатурян затримали у службовому кабінеті за вимагання з приватного підприємця грошових коштів у сумі 6 тисяч гривень.

З матеріалів кримінального провадження №12018120000000109:

«У ході досудового розслідування встановлено, що 26.06.2018 до Управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України звернувся приватний підприємець із заявою про те, що начальник відділу планово-фінансової роботи бухгалтерського обліку та відомчого контролю Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Хачатурян Т.О. вимагає грошові кошти в сумі 6 000 гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Хачатурян Т.О. спонукаєма жадобою до наживи, незаконного збагачення, вирішила умисно вчинити заволодіння коштами приватного підприємця шляхом обману та зловживання довірою.

31 березня 2021 року Тетяну Хачатурян звільнили від кримінальної відповідальності у зв`язку з її примиренням з потерпілим. Відповідну ухвалу прийняв суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Олексій Майданніков.

За три роки тяжкий злочин, а саме вимагання та отримання хабаря дивним чином був перекваліфікований у кримінальний проступок, не пов’язаний з корупцією, а справа закрита через примиренням підозрюваної з потерпілим.

Тетяна Хачатурян — дружина ексначальника головного управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького Олександра Хачатуряна, який нещодавно також влаштувався на роботу у Кіровоградську облдержадміністрацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.