Недобросовісний підрядник з Кіровоградщини  отримав покарання

Знам’янська окружна прокуратура в судовому порядку зобов’язала недобросовісного постачальника повернути до бюджету 130 тисяч гривень коштів, призначених для потреб дітей.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Підставою звернення до суду стало невиконання постачальником умов договору про закупівлю бензину для підвезення дітей до шкіл. Зокрема, підрядник не надав бензин належної якості у кількості та асортименті, передбаченому правочином.

На даний час, позов керівника окружної прокуратури задоволено в повному обсязі.

Окрім цого, уродженець с.Інгуло-Кам’янка Новгородківського району, власник ритуальної агенції поцупив з кладовища стіл та огорожу. Завдав потерпілій збитку на 300 гривень.

Про це йдеться в матеріалах Долинського районного суду.

Пригода сталася 14 квітня 2021 року, на цвинтарі в Катеринівці Кропивницького району. Там обвинувачений був разом зі своїм працівником, чоловіки надавали ритуальні послуги. Обвинувачений викрав з цвинтаря кілька секцій металевої огорожі та столик. За цим фактом розпочали кримінальне провадження.

Наразі суд затвердив угоду про примирення між потерпілою та обвинуваченим. Останнього визнали винним та оштрафували на 17 тисяч гривень. Також за залучення експерта він сплатить майже 700 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.