Новий штам «Дельта» тепер вражає і дітей

На Кіровоградщині зареєстрували 192 нові випадки захворювання на коронавірус, серед яких 13 – серед дітей. Про це сьогодні повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук під час пресконференції щодо статистики за добу, що минула.

На жаль, новий штам «Дельта» тепер вражає і дітей. Щодня ми реєструємо нові випадки захворювання. Перебіг хвороби загалом легкої та середньої тяжкості. Але необхідно спостерігати та дотримуватися визначеного протоколу, адже маємо і летальні випадки», – зазначила посадовиця.

Станом на 11 листопада у Голованівському районі коронавірус підтвердили у 1 дитини, Кропивницький район – 5 випадків, Кропивницька ОТГ – 5, Новоукраїнський район – 3, Новомиргородська ОТГ – 1, Помічнянська ОТГ – 2, Олександрійський район – 4, Петрівська ОТГ – 1, Олександрія – 2, Новопразька ОТГ – 1 особа. Вікова категорія – від 8 до 17 років.

Загалом у Кіровоградській області від початку пандемії померли 4 дитини.

Надія Оперчук також зазначила, що відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я від 13 жовтня, в Україні дозволили щеплення дітей віком від 12 років вакциною Pfizer.

Це має бути свідоме рішення батьків. Для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря. Обов’язкова умова – наявність усіх планових щеплень відповідно до віку дитини»,  – поінформувала лікарка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.