Підготовка ЖКГ до зимового періоду  у Кропивницькому завершена

Станом на 11 жовтня у Кропивницькому реалізація заходів підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року завершена. Про це повідомив начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко під час апаратної наради міського голови.

Виконавчий комітет Кропивницької міської ради прийняв рішення, відповідно до якого, опалювальний сезон буде розпочато, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищуватиме вісім градусів тепла.

Загалом, у Кропивницькому підготовлено до опалювального сезону 23 котельні і 16 центральних теплових пунктів, 162,3 кілометри теплових мереж, замінено 2,4 кілометри теплопроводів. Завершені також планові ремонти котлів, запірної арматури електросилового і насосного обладнання, проведене їхнє випробування.

На проведення підготовчих робіт по тепловому господарству було використано 16, 580 мільйонів гривень. Органи Держенергонагляд продовжують активну роботу щодо оцінки готовності теплового господарства суб’єктів КП «Теплоенергетик» КМР» до роботи в опалювальному періоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.