Після ремонту : грибок  та пліснява у школі №14

14-та школа розрахована на понад сім сотень учнів. Тут навчаються не лише жителі Ковалівки, а й прилеглих мікрорайонів. Тож кропивничани вболівають за збереження закладу.

З проблемою грибка в школі батьки скаржилися вже не перший рік. Мама двох учениць школи №14 Олександра Чучупал розповіла, що проблема з грибком нікуди не зникає.

У пресслужбі Держспоживслужби тоді повідомили, що некритичні сліди грибка були помітні у двох класах і в спортзалі, де ремонтували дах.

Однак вже у вересні фахівці Держпродспоживслужби на звернення батьків знову перевірили школу на наявність грибка та плісняви.

 – На віконних відкосах одного з трьох вікон наявні незначні ознаки ураження грибком, зокрема, сліди плісняви, – йдеться у відповіді Держпродспоживслужби. – За результатами протоколу від 7 вересня 2021 року №211 проведення вимірювання метеорологічних факторів температури повітря приміщень перевищує допустимий вимір у кабінетах № 17, 12, 16, 13, 37, 39, 36, 40, 41, 7, 28, 29 та у спортивній залі.

У відібраних зразках повітря в класних кімнатах №12 та №13 виявили плісняві гриби.

За результатами перевірки адміністрації школи надали приписи з усунення виявлених порушень. Також направили лист до управління освіти та адміністрації школи про вжиття відповідних заходів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.