Роман Волуйко нарешті помітив Леніна у Бандуровому

Поліцейські склали протокол про факт порушення закону про декомунізацію у селі Бандуровому Гайворонської ОТГ Голованівського району. Поліцію викликав кропивничанин Дмитро Завражний.

Очільник Гайворонської громади Роман Валуйко розповів, що цього пам’ятника немає на балансі у жодного підприємства чи управління.

Про пам’ятник не знав. Реагувати маємо згідно з чинним законодавством. На цьому тижні ми його знімемо», – сказав Роман Валуйко. Демонтують пам’ятник за гроші міської ради.

На початку декомунізації місцеві чиновники Банудрова не перейменовували топоніми, що названі в честь комуністичних діячів, але це зробила обласна адміністрація у 2016 році.

Чому пам’ятник не прибрали, спитали у старости села Олександра Опаленка. Він заявив – це компетенція голови громади.

Пам’ятник Леніну стоїть біля школи. Вчитель фізкультури Сергій Гончарук вважає, його треба демонтувати. “Це вже все пройшло, в нас незалежна Україна, своя держава, свій суверенітет, свої закони”.

Досить дивно, що мер Гайворону, котрий щороку був присутнім на шкільних лінійках з нагоди початку навчального року – Памятник Леніну без втручання поліції не помічав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.