Розпочато  інвентаризацію тимчасових споруд

Виконавчий комітет Кропивницької міської ради затвердив “Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кропивницької міської територіальної громади”, інформує міська рада у ФБ.

А відучора на території обласного центру запрацювала робоча група, яка займається їх інвентаризацією.

Про це  повідомив під час брифінгу заступник міського голови Михайло Бєжан.

 – Створена з представників профільних управлінь міської ради група розпочала комплексне дослідження ситуації з розміщенням у Кропивницькому тимчасових споруд. Насамперед, перевіряються строки дії паспортів прив’язки. Інформація щодо об’єктів, які розміщені без оформлення дозвільних документів, подаватиметься на розгляд відповідної комісії. В подальшому такі споруди підлягатимуть демонтажу, – повідомив Михайло Бєжан. – Разом із тим, якщо власник не має дозволів на встановлення споруди, але інші норми її розміщення не порушені і створено робочі місця, ми не вбачаємо перепон для узаконення таких об’єктів.

Підприємцям, в яких закінчився термін дії паспорту прив’язки, слід звернутися з відповідними документами до Центру надання адміністративних послуг з метою його продовження.

 – Де б не розташовувалася тимчасова споруда, на комунальній чи орендованій землі, мають сплачуватися відповідні кошти за користування землею. Впорядкування такого виду підприємницької діяльності дозволить забезпечити додаткові надходження до міського бюджету, – підкреслив Михайло Бєжан.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.