Стадіон вартістю 12 мільйонів заростає бур’янами

Реконструкція стадіону на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педуніверситету імені Винниченка у Кропивницькому тривала два роки. На це із держбюджету виділили 12 мільйонів гривень. Проте після її завершення футбольне поле та легкоатлетичний комплекс практично не використовується.

Реконструкція стадіону розпочалась у 2017 році. До цього стадіон не ремонтувався майже 50 років.

Проєкт передбачав обладнання бігових доріжок із штучним покриттям, спорудження трибун для глядачів, укріплення схилу, прокладання системи поливу футбольного поля, встановлення освітлення та відеоспостереження тощо. Під час робіт видалили частину дерев, які росли навколо, бо вони нібито заважали реконструкції. Тоді на відновлення зелених насаджень обіцяли закласти більше 100 тис. грн.

Реконструкцію стадіону заваершили в грудні 2019.

Проте за останні роки на стадіоні не встановили футбольних воріт, а футбольне поле заросло бур’яном.

Під час пресконференції сьогодні, 18 серпня, ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Євген Соболь сказав, що про проблему знає.

Пояснює, що стадіон не використовувався, бо досі не введений в експлуатацію.

“На сьогоднішній день пройшов вже рік, але стадіон так і не введений в експлуатацію. По зазаначеним питанням ми розбираємось. Були зміни, які стосувались реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції, потім певні питання по землі і подібне. Зараз я взяв ці питання під особистий контроль і ми отримуємо роз’яснення від підприємств, які проводили роботи”, каже Соболь.

Кажуть, поле приведуть в нормальний стан і вже навіть мають домовленості із деякими футбольним командами, що хочуть там тренуватис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.