Ситуація з опаленням в Світловодську критична

Уже не перший рік опалювальний сезон у Світловодську починається проблематично. Тепло у квартири з централізованим опаленням після настання холодів надходить із запізненням, як мінімум, на місяць. Цьогоріч котельні увімкнули 2 листопада. Та станом на 18 листопада батареї у квартирах холодні або ледь теплі.

Усього з централізованим опаленням у Світловодську 220 будинків. У минулий четвер, за інформацією міської ради, мешканці 51 багатоповерхівки були без тепла, наступного дня із холодними батареями були 32 будинки. У понеділок, за різними даними, без тепла залишалися від 24 до 44 будинків, а також три школи із чотирьох.

Ситуація з опаленням жахлива. Гріємось обігрівачами, потім рахунки приходять за електроенергію, тому що накручуємо по 300-400 кВт. У мене троє дітей – 4, 15 і 20 років. У дитсадок, школу і технікум вони не ходять, бо там холодно. Щоб наймолодшу покласти спати, одягаю дві піжами і зверху ще теп­лий костюмчик. У нашому і ще в багатьох будинках міста батареї ще жодного разу не були теп­лими. Наш будинок знаходиться недалеко від води, тому в квартирі вогкість і цвіль. Отак і виживаємо, – скаржиться жителька Світло­водська Наталія Бондарець.

Аби зігрітися, містяни вмикають електрообігрівачі, ходять вдома у теплому одязі, а перед тим, як лягти спати, ліжко гріють праскою чи феном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.