Тариф за тепло залишиться на рівні минулого опалювального сезону

Члени виконавчого комітету міської ради встановили економічно обгрунтований тариф на теплову енергію для КП «Теплоенергетик» на опалювальний сезон 2021-2022.

З урахуванням інвестиційної складової ці тарифи є економічно обгрунтованими, зазначила начальниця управління економіки міської ради Тетяна Ломова.

Для бюджетних організацій тепло коштуватиме 5 030,15 гpн/Гкaл, для інших спoживaчів — 5 826,35 гpн/Гкaл.

Зросла вартість газу, яка в структурі тарифу на теплову енергію становить практично половину вартості – 49,9%.  Якщо порівняти тарифи 2020-2021 років і тарифи на 2021-2022-ого, стає зрозуміло, що для бюджетних організацій тариф на теплову енергію зріс на 76,24%, для інших споживачів — на 94,43%, тобто майже вдвічі”, – пояснила Тетяна Ломова.

У якості компенсації КП «Теплоенергетик» надаватимуть фінансову підтримку на покриття збитків від операційної діяльності. Для населення тариф залишається на рівні минулого опалювального сезону.

Добре, що меморандум зафіксував єдиний тариф для всіх бюджетних організацій. Так, він зріс, бо значно зросла і вартість газу. Ви всі бачили, що відбувається на ринку газу нині. Але головним для нас залишається старт опалювального сезону. А він ніколи не буває легким. Ми вже запустили тепло в пологовий будинок, дитячу обласну лікарню, ЦМЛ і ЛШМД”, – наголосив міський голова Андрій Райкович.

І додав, що вже час запускати в роботу південно-західну котельню і розпочинати обігрівати садки, школи, обласну лікарню та помешкання кропивничан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.