Тарифи на газ для олександрійців можуть зрости втричі

Під час засідання виконкому Олександрійської міського ради говорили про початок опалювального сезону. Зокрема мова йшла про тарифи. Про це повідомляє офіційний сайтОлександрійської міськради.

«Всі хочуть, щоб ціна на природний газ не збільшувалась і тарифи залишались на рівні минулого року. Проте є одне «але» – це вартість газу на ринку в Європі та Україні. Якщо минулого року ціни коливались у межах 6-7 тисяч гривень, то цього року звучить цифра – 15-18 тисяч, тобто, ціни стали втричі вищими. На жаль, на рівні органів місцевого самоврядування це питання вирішити неможливо, тому що воно знаходиться в площині рішень Уряду. Це важливе питання. Тому ми, як мери міст звернулися з листом до Уряду, аби найближчим часом всі українці дізналися, скільки буде коштувати газ і була технічна можливість розпочати опалювальний сезон», – зазначив міський голова.

В Олександрії розраховують на те, що завдяки Закону України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», КП «Теплокомуненерго» матиме можливість розпочати опалювальний сезон у плановому режимі.

«Наше теплогенеруюче підприємство технічно готове, аби розпочати опалювальний сезон», – повідомив Сергій Кузьменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.