У дитячому центрі “Артек” помер 12-річний хлопчик з Кропивницького

У Міжнародному дитячому центрі “Артек”, що розташований у Пущі-Водиці в Києві, помер 12-річний Павло Теровець з Кропивницького. Про це розповів начальник юридичного відділу центру Ігор Блохін.

“Подія сталась 12 вересня, – розповів Ігор Блохін. – Дитина втратила свідомість, медичними працівниками проводились реанімаційні дії, приїхала швидка допомога, о 13:20 констатували смерть”.

Батько хлопчика Ігор Теровець сказав , що причина смерті, поки, не відома, висновків медичної експертизи немає. Це інформація на 11:30.

Ігор Теровець виховував сина сам, пересувається чоловік в інвалідному візку. Дитина відпочивала в таборі за путівкою для соціально незахищених сімей. 5 вересня батько поділився в мережі фото, яке підписав: “Паша в Артеку в Пущі-Водиці”.

Так, до 2015 року чоловік працював на будівництві, проте згодом у нього виявили важку форму цукрового діабету через, що довелось перенести операцію на нозі. Пізніше у батька померлого хлопчика виявили остеомієліт. Протягом кількох років Ігор переніс декілька операцій та ампутації, у нього також був перелом ноги, внаслідок чого йому вставляли спиці.
Родина отримувала 2500 гривень державної допомоги, як малозабезпечена сім’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.