У Кропивницькому активістка оголосила голодування

Вiдсьогоднi, 25 жовтня, у Кропивницькому громадська активiстка Надiя Паливода оголосила безстрокове голодування “проти знищення Центрального скверу заради будiвництва на його мiсцi ресторану МакДoнальдз”.

Вимоги активiстки:

  • перенести будiвництво ресторану в iнше мiсце;
  • розiрвати неправомірний, на її думку, договiр оренди Центрального скверу i повернути сквер у власнiсть мiста;
  • прибрати в скверi i провести реконструкцiю. А саме: замiнити плитку, встановити лавочки та освiтлення, зберегти всi здоровi дерева.

Я змушена вдатися до такого крайнього заходу, як голодування, бо бiльше не знаю, що робити: останню зелену зону в центрi мiста знищують в усiх на очах. При цьому людей безсовiсно i пiдло дурять: показують їм красивi картинки, а представники мiської ради вiдверто брешуть: виходять на брифiнг i заявляють, що в скверi спиляють “всього десять сухих дерев”, а МакДoнальдз займе 600 квадратiв метрiв площi, – коментує Надiя.

Насправдi, за її словами, спиляють десять дерев в лiвiй частинi (з боку мiськради), а в правiй частинi з боку Преображенської спиляють всi дерева – ще 30 чи 40.

Окрiм будівництва самого ресторану, в сквері планують будiвництво пiдсобного примiщення, дороги макдрайву в двi полоси, пiд’їздів для фур i смiттєвозiв – все це займе мiнiмум 2000 квадратних метрiв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.