У Кропивницькому планують створити триста робочих місць

Над створенням індустріального парку у Кропивницькому по вулиці Аджамській, 27  працює приватне підприємство “Компанія Росток-Агро”, що займається реалізацією засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів.

Концепцію Індустріального парку “Ростагропром”  проаналізував департамент з питань економічного розвитку міської ради. Директорка департаменту Ніна Рахуба зазначила, що індустріальний парк створюється з метою підвищення інвестиційної привабливості, нарощування економічного та інвестиційного потенціалу Кропивницької міської територіальної громади та Кіровоградської області в цілому. Функціональне призначення Індустріального парку – розміщення та діяльність підприємств переробної та іншої промисловості, митно-ліцензійного складу, складів для зберігання сільськогосподарської та іншої продукції, надання послуг тощо. Успішна реалізація проекту  дозволить створити до 300 нових робочих місць.

Членів комісії особливо цікавили обсяги коштів і джерела їх залучення для створення Індустріального парку. Роз’яснення з цього приводу надала присутня на засіданні комісії комерційна директорка “Компанії Росток-Агро” Анна Шеремет:

“Облаштування території індустріального парку “Ростагропром” планують  із залученням коштів державного бюджету України, міського бюджету, коштів керуючої компанії, коштів учасників індустріального парку та інших джерел, які не заборонені чинним законодавством України. За рахунок внутрішніх інвестицій буде освоєно майже 60,0 млн грн, у т.ч. власні кошти ПП “Компанія “Росток-Агро” – 24 млн грн, кошти ДФРР – 29,7 млн грн. Передбачається залучення не менше 280,0 млн грн (близько 10 млн дол. США) прямих іноземних інвестицій в економіку міста у вигляді устаткування, обладнання та комплектуючих до них, матеріалів, що не виробляються в Україні, а також грошових коштів” .

За результатами обговорення, члени постійної депутатської комісії погодили концепцію Індустріального парку “Ростагропром” у Кропивницькому.

Остаточне рішення – за сесією міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.