У Знам’янській громаді збирають харчі для госпіталю ветеранів війни

У Знам’янській громаді Кіровоградської області організували збір харчів для обласного госпіталю ветеранів війни. Про це Суспільному розповів ветеран антитерористичної операції Володимир Мухуров. За його словами, представники волонтерських організацій почали збирати продукти на початку цього тижня.

Володимир Мухуров каже: про те, що у шпиталі бракує харчів, дізнався від головного лікаря Геннадія Сябренка.

“Збираємо овочі, крупи, олію, консервацію. У п’ятницю (1 жовтня) пункт збору організуємо у міській раді. Долучитися до нашої ініціативи виявили бажання і жителі Дмитрівської громади. На вихідні поїду машиною і збиратиму продукти по вулицях, бо людям важко нести їх в центр села. У вівторок зібране плануємо передати в обласний шпиталь”.

Нині в обласному госпіталі ветеранів війни лікується близько 150 пацієнтів, каже Геннадій Сябренко. Покращити харчування людей немає можливості.

“Госпіталь перевели у звичайну лікарню, нині нас фінансує Національна служба здоров’я України. Раніше нам виділяли окремо гроші на продукти харчування і на виплату заробітної плати. Це було в межах трьох мільйонів гривень. Нині ми отримуємо майже один мільйон гривень в місяць. Цих грошей вистачає лише на оплату заробітної плати працівникам”.

За словами Геннадія Сябренка, нині продукти для обласного шпиталю також збирають в Олександрійській на Устинівській громадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.