В області зростає завантаженість ліжок з киснем

Кіровоградщина наближається до перетину показника завантаженості ліжок хворими з коронавірусом.

Про це сьогодні під час брифінгу на тему епідситуації з поширенням коронавірусної інфекції в регіоні повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

За її словами, якщо ще кілька днів тому в області завантаженість ліжок з киснем пацієнтами з ковідом була 49,6%, то сьогодні завантаженість ліжок – понад 55%. При цьому базовий показник переходу області з «жовтого» рівня епіднебезпеки до «помаранчевого» завантаженості ліжок – 65%.

– Ситуація в лікарнях залишається напруженою, – зауважив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко. – 353 людини з підтвердженим діагнозом коронавірусу лікуються в стаціонарі. З 79 реанімаційних ліжок в ковідних закладах, 57 пацієнтів уже в реанімаціях. 40 пацієнтів на апаратах ШВЛ. Найбільше напруження виникає в обласній лікарні, де зосереджуємо важких пацієнтів. Там зараз таких 29 хворих.

Всього нині в області лікуються як амбулаторно, так і стаціонарно 3466 пацієнтів з ковідом, з них 178 дітей та 122 працівники закладів охорони здоров’я. За останню добу на ковід захворіли двоє учні.

Всього в регіоні карантинно-обмежувальні заходи тривають в 7 школах, 2 вишах, 1 дитячому садочку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.