За начальника Льотної академії Кропивницького внесли заставу

За начальника Льотної академії Національного авіаційного університету Олександра Чумака, якого 9 вересня, згідно з ухвалою Ленінського районного суду взяли під варту, внесли заставу. Тож уже сьогодні він може вийти з СІЗО.

Про це  повідомили в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України.

Сьогодні, 10 вересня, внесено на депозитний рахунок Територіального управління Державної судової адміністрації України в області заставу за Чумака Олександра Олексійовича. Сума – 568 тисяч 750 гривень”, – повідомили в пресслужбі Територіального управління ДСАУ в Кіровоградської області.

Нагадаємо, що вчора суддя Ленінського районного суду обрала Чумаку запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою з можливістю вийти під заставу в розмірі 568 тисяч гривень. Тоді як прокурор клопотав про тривання під вартою або заставу в розмірі 10 мільйонів гривень.

Відстороненому через корупційний скандал від посади начальнику Льотної академії обирали запобіжний захід вдруге за тиждень, оскільки першого разу суддя цього ж суду Олексій Майданніков визнав оголошену раніше підозру в корупційному злочині незаконною через процесуальні порушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.