Затверджено програму національно-патріотичного виховання до 2027 року

Сьогодні депутати під час засідання сьомої сесії облради затвердили обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на 2022-2027 роки.

Мета програми – удосконалення та розвиток цілісного загальнодержавного напрямку національно-патріотичного виховання на території Кіровоградської області.

Основні завдання програми:

  • формування української громадянської ідентичності;
  • реалізація військово-патріотичного виховання;
  • формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання; підтримка та співпраця органів державної влади та місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства з національно-патріотичного виховання.

Загальний обсяг фінансування програми складає 8026,8 тис. грн, з них з обласного бюджету – 7193,6 тис. грн.  У 2022 році 974,6 тис. грн передбачені на програму з обласного бюджету та бюджетів громад.

За інформацією обласної ради, ці кошти запланували на такі заходи як: «Захисник Кіровоградщини», всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), на реалізацію обласного національно-патріотичного проєкту «Стежками походу армії УНР», «Шляхами перемог Героїв України», «Козацькі клейноди Кіровоградщини», фестивалі «Очевидці Незалежності», «Українська паляниця», а також низку інших квестів, форумів і навчань.