Землю атовців передали чоловіку голови сільради

На Кіровоградщині колишній голові однієї з сільрад Олександрійського району, депутату та землевпоряднику повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 364, ч.2 ст.366 КК України).

СБУ викрила масштабну корупцію в одній із селищних рад Олександрійського району Кіровоградської області. Нейтралізовано злочинну групу, яка займалась земельними оборудками. До її складу входило троє місцевих депутатів. Серед них – голова та секретар сільради.
Зловмисники незаконно вивели з державної власності гектари земель запасу, на загальну суму майже 1 млн грн.Встановлено, що учасники схеми привласнювали сільськогосподарські угіддя, які мали отримати десятки українських родин.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, слідство вважає, що вони за попередньою змовою підробили заяви громадян, протоколи та рішення сесій і в такий спосіб передали у власність учасників АТО та чорнобильців 6 земельних ділянок площею 12 га.

Насправді ж ці питання навіть не розглядалися на засіданнях сесій.

Після того, як громадяни набули право власності на землю, її передали у користування юридичній особі, керівником якої є чоловік ексголови сільради, а нині старости кількох сіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.